Produkcja paneli fotowoltaicznych

Fotowoltaika to jedyna z technologii OZE, która nie wzbudza społecznych oporów. W porównaniu do wiatraków czy biogazowni, lokalne społeczności nie protestują przeciw inwestycjom, a inwestorzy planujący realizację elektrowni słonecznych nie spotykają się z protestami.

Elektrownie fotowoltaiczne zawsze spotykają się z przychylnością władz lokalnych i mieszkańców a protesty przeciwko ich budowom nie mają miejsca. Związane jest to z tym jaki wpływ na bezpośrednie otoczenie ma elektrownia słoneczna. Nie emituje ona ani dźwięku ani hałasu, a ponadto jej wpływ na lokalny krajobraz jest znikomy ze względu na niską zabudowę.

Dzięki pomysłowi, własnemu uporowi i dotacji unijnej zbudowaliśmy w Lubartowie Fabrykę Paneli fotowoltaicznych. Będziemy bezpośrednim producentem paneli oraz paneli z własnym patentem czyli paneli fotowoltaicznych z systemem gaszenia.

Linia produkcyjna to najnowocześniejsze rozwiązania pozwalające na detailing w każdym segmencie produkcji panela. Wykwalifikowana kadra pracowników dba o jakość produkcji od samego początku linii aż do momentu spakowania paneli do transportu.

Wszystkie komponenty potrzebne do produkcji paneli powstają na miejscu w fabryce. W ten sposób jesteśmy w stanie gwarantować ich skuteczność i jakość.

Enter your keyword