O firmie

P.P.H.U. Zalfon jest firmą z wieloletnią historią, w trakcie której nabyła bardzo istotną wiedzę oraz doświadczenie, które są źródłem naszych inspiracji i przekonań. Solidne podwaliny zaowocowały budową sprawnego zespołu, działającego zgodnie z najnowszymi technologiami, które znajdują odzwierciedlenie w relacjach z naszymi Partnerami.

Historia naszej firmy sięga lat 90, czyli czasu burzliwych przemian ustroju gospodarczego, kiedy to powstało Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Zalfon, którego właścicielem był Sławomir Zalewski. Bazując na swojej wiedzy i doświadczeniu oraz zamiłowaniu do elektroniki jej założyciela kontynuujemy dalej rodzinną tradycję. W późniejszym okresie firma przeobraziła się w P.P.H.U. Zalfon a jednocześnie rozszerzyła zakres działalności o branże projektowe, produkcyjne i instalacyjne, jednocześnie rozwijając dział badawczo-rozwojowy, który przynosi nowoczesne rozwiązania w dziedzinie telekomunikacji.

Obecną firma jest zarządzana przez doświadczonych menedżerów, którzy rozwijają wartości firmy na nowych płaszczyznach działania, wynikiem czego jest nasza obecność na inwestycjach w całym kraju wykonując zlecenia z zakresu szeroko rozumianej teletechniki, w tym roboty liniowe, systemy elektronicznych zabezpieczeń oraz energii fotowoltaicznej.

Myślą przewodnią, którą się kierujemy jest otwarta współpraca i dążenie do porozumienia - to od niej zależą trwałe i wartościowe relacje jakie powstają między nami i naszymi partnerami.

Szybki kontakt

Telefony:

Tel. 81 855 66 55

Fax. 81 855 11 81

info@zalfon.pl 
serwis@zalfon.pl
danielzalewski@zalfon.pl

www.zalfon.pl

Współpraca

Współpracujemy z producentem oprogramowania enova365

Please publish modules in offcanvas position.