Nowoczesny park maszynowy

 

Nowoczesne maszyny to precyzja, ergonomia, wydajność i doskonała jakość usługi. Dysponując parkiem maszynowym jesteśmy w stanie obsłużyć wiele branż przemysłu tworząc dla Państwa produkty najwyższej jakości.


 

 

TruBend serii 5000

Prasa krawędziowa uznanej na świecie firmy TRUMPF, która dzięki zastosowaniu licznych innowacji usprawnia proces produkcji, zwiększa wydajność i ergonomię, oraz zapewnia pełną kontrolę procesu obróbki.

Oferujemy:
Dane techniczne:

 trubend

 

 

TruMatic 1000 fiber

Połączenie obróbki laserowej i wykrawania. Laser CNC zapewnia bardzo szybkie i precyzyjne cięcie blach, z dokładnością do 0,1mm dzięki czemu mamy 100% gwarancji uzyskania powtarzalności wykonywanego detalu. Moduł wykrawania pozwala na skrócenie czasu produkcji i obniżenie kosztów w przypadku wykonywania powtarzalnych otworów.

trumatic 1000

Oferujemy:
Dane techniczne:
Możliwości cięcia:

 

 

 

TruLaser Weld 5000

TruLaser Weld 5000 – robot do automatycznego spawania laserowego. Pozwala na wykonanie zarówno głębokich i wytrzymałych spoin jak i estetycznych, gładkich spawów praktycznie nie wymagających dalszej obróbki.

truLaser Weld 5000

Dzięki zastosowaniu technologii spawania CNC oferujemy:

 

 

Wtryskarka ENGEL VC500/120

To idealna maszyna do wszechstronnych zastosowań i najróżniejszych technologii. Zwłaszcza, że „bezkolumnowa” oznacza zalety tam, gdzie wielu nawet ich nie podejrzewa. Doskonała równoległość płyt zapewnia niezwykle równomierny rozkład siły zwarcia i optymalną ochronę formy. To również, nawet w przypadku zastosowań wielogniazdowych, jest gwarancją stałej jakości.

Dodatkowo wtryskarka ENGEL Victory dzięki wydajnemu napędowi wyróżnia się również szczególnie niskim zużyciem energii. Z korzyścią dla środowiska, a przede wszystkim dla budżetu użytkownika.

 

 

 

 

Automat do wylewania uszczelek

Wylewana uszczelka (szybko reagująca) z pianki poliuretanowej jest dziś jedną z najbardziej zaawansowanych technologii uszczelniania w przemyśle. Jest w stanie wytrzymać wielokrotnie zamykane złącza bez utraty swoich właściwości. Charakteryzuje się odpornością na temp. nawet do 90ş C.

Automatyczne nakładanie dwuskładnikowej uszczelki za pomocą głowicy dozującej umożliwia elastyczne dopasowanie kształtu uszczelki do detalu, pozwala znacząco obniżyć koszty produkcji przy jednoczesnym zachowaniu parametrów mechanicznych i wymiarowych.

 

RIV 2450 - prasa pneumatyczna

W pełni pneumatyczna prasa, która zapewnia nam wysoką wydajność pracy, obniżenie kosztów produkcji, powtarzalność nawet w przypadku dużych serii oraz gwarancję otrzymania wytrzymałego połączenia.

Oferujemy:
Dane techniczne:

 

 

 

 

Desen DSP1008

Automatyczna drukarka szablonowa do nakładania pasty lutowniczej.

DSP 1008 

 

Mechatronika M10V oraz MX80

Automaty Pick and Place do precyzyjnego układania komponentów SMD na płytkach drukowanych.

Automat montażowy M10V oraz MX80 jest uniwersalnym urządzeniem do nakładania elementów SMD na płytki obwodów drukowanych i podłoża ceramiczne układów hybrydowych. Urządzenie wyróżnia nowoczesna konstrukcja mechaniczna, wizyjny system centrowania elementów i rozpoznawania położenia płytki oraz przyjazny dla użytkownika system sterujący oparty o platformę Windows 10. Proste programowanie oraz łatwe przezbrajanie umożliwia opanowanie obsługi urządzenia w ciągu kilku godzin.

M10V on the stand lr

 

MX80 lr

Mechatronika MR260 

Piec do lutowania rozpływowego.

Konwekcyjny piec tunelowy MR260 jest uniwersalnym urządzeniem do lutowania rozpływowego podzespołów SMD na płytkach obwodów drukowanych oraz suszenia past i klejów. Cyrkulujące gorące powietrze zapewnia wysoką stabilność parametrów procesu lutowania, niezależnie od wielkości płytki PCB. Urządzenie wyróżnia zwarta konstrukcja mechaniczna z uchylną górną osłoną i z siatkowym transporterem płytek PCB. Parametry lutowania i zarejestrowane profile wyświetlane są na 17" monitorze LCD.

 

MR260 lr 2

 

 

Drukarka szablonowa MS20

Drukarka szablonowa MS20 jest urządzeniem do nanoszenia pasty lutowniczej metodą druku szablonowego na płytkach obwodów drukowanych i podłożach ceramicznych układów hybrydowych. Sztywna konstrukcja mechaniczna zapewnia wysoką precyzję pracy urządzenia. Justowany we wszystkich osiach stół z bardzo wygodną, niezależną regulacją umożliwia szybkie i dokładne ustawienie szablonu względem podłoża, na którym będzie wykonywany nadruk pasty.

MS20 lr

 

Drukarka 3D

Wydruki 3D, tworenie modelu na podstawie rysynku technicznego, odtwarzanie uszkodzonych części maszyn, wydruki dużych elementów, wydruki PLA, PET, PETG, kompozyty z dodatkiem włókna węglowego. Wydruki elementów precyzyjnych od 0,15 mm do 1 mm, grubość ścianki od 0,4mm do 1, mm. Obszar roboczy: 550x550x750 mm.